כמה מילים לסיכום העונה

אם יש רגעים שאקח איתי לאי בודד זו העונה הזו. היה לנו הכל מכל בעונה הזו. יריבה ראויה וחזקה שהוציאה מאיתנו את המכסימום. הפועל אזור. היו קרבות מילוליים והשמצות בעיתון ואח"כ התפייסות כמובן, רמה גבוהה של כדורגל שהצגנו כמו היריבה שלנו הפועל אזור, הליכה לבית משפט והפעלת מודיעין אזרחי..2 משחקי עונה שהובקעו בהם רביעיות וסה"כ 11 שערים, קהל תוסס ובכלל עונה שלמה של נדנדה בצמרת מהראשון לשני ולהפך.

הבקענו שיא של שערים בליגה ב' עם ממוצע של למעלה מ 3 שערים למשחק ושיחקנו כדורגל חי ותוסס וגם לקחנו גביע של הליגות הנמוכות. כלומר דאבל בעונה מעניינת ורווית מתח

זה הזמן להודות לכל מי שעזר לי לנצח על העונה המופלאה הזו:עמי בלולו היו"ר, רובי מור המנהל, יעקב מור המעסה, גבי האפסנאי, רמי מנהל האיצטדיון, מנש ואשתו מהמזנון...והשחקנים כמובן.

ואלו שמות השחקנים שנטלו חלק בעלייה ההיסטורית של קבוצת עירוני בת ים לליגה א:

עמית טוויל, אבי רובין, חיים גזית, ליאור באום, איציק ונטורה, רפי קזלקופי, אבי פס, ארז קורן, יוני אפיקים, גיא סבח, זליג רונן, ברק אשכנזי, אלעד כהן, יובל פילוס, משה משען, יניב עמיאל, אסף סאלם, ערן חבתון, אלכס סצ'וצ'ינסקי, אור ביטון, רותם פלדמן, , דניאל וובר, שי כהן, שחר לארי, דודי כהן, גל הרשליקוביץ, יניב לוגסי

מעל כולם חובה לציין את עזרתו ותמיכתו של ראש העיר לחיאני שהיה מגיע למשחקים שלנו  ובחלקם אפילו משחקי חוץ.

אני מאחל הצלחה לבת ים בעונה הזו שתעלה לליגה ארצית, כי עיר כמו בת ים חייבת קבוצה בליגה בכירה ולהפועל אזור שתעלה סוף סוף לליגה א'..אני חושב שהגיע הזמן.

בסיום המשחק האחרון נגד הפועל חדרה כשהבטחנו את העלייה סופית חילקתי מכתבים אישיים לשחקנים. כל מכתב נחלק לשניים, אחד אישי ואחד מסר קבוצתי, אז אסיים את הסיכום הזה של העונה הנפלאה הזו במסר הקבוצתי שהעברתי לשחקנים במכתב.

בהצלחה.

מסר לכל הקבוצה  

היה לי הכבוד לאמן חבורת גברים כמוכם. לתפיסת עולמי תפקידו של מאמן מורכב ולא נגמר רק במגרש. ניסיתי להיות גם חבר ומחנך ולעיתים גם פסיכולוג...

ניסיתי לתת לכם את ההרגשה שכדורגל זה כיף גם לפני משחקים חשובים ובטח שלא עבודה, ואני מקווה שתפנימו את המסר הזה לעתיד. לאימון ולמשחק באים קודם כל להנות וכאשר תהנו באימונים ובמשחקים התוצאות יבואו כבר מאליהן.

אני יודע שבמשך העונה היו שחקנים שחשבו שמגיע להם לשחק יותר ואולי בצדק. הדבר הכי קשה מבחינתי היה נסיון לעשות כמה שיותר רוטציה בין השחקנים, בקבוצה שרצה ומצליחה ודורסת את הליגה זה עוד יותר קשה. מה שחשוב מבחינתנו זו העובדה שהקבוצה עלתה ליגה, כי הקבוצה היא מעל הכל.

זה הרגע להתנצל בפני מי שחשב שמגיע לו לשחק יותר. שיקוליי היו מקצועים בלבד ואני שלם איתם גם אם ייתכן שטעיתי פה ושם, ראיתי רק את טובת הקבוצה לנגד עיני. מי שיהיה מאמן יבין אותי יותר בעתיד.

 

נהניתי מכל רגע לאורך כל העונה ולא רק מעצם ההישג בסופו.

 

" כדי להנות מפסגת ההר צריך לדעת להנות גם מכל מה שמתרחש בזמן הטיפוס "

 

 היה לנו את ההווי שלנו באימונים, את הסטלבט אחד על השני את הצחוקים את הקרבות בין זליג ליובל...את הנקניקיות לקבוצה המנצחת..את הארטיקים..את  " הנוכלים " ביום חמישי..את הזמיר של איציק ושאר הכנופייה...ועוד הרבה.

היינו קבוצה שמחה ומלוכדת ולכן הצלחנו. הלוואי והפרצוף המחייך שהיה תמיד על הלוח ילווה אתכם תמיד.

 

תודה לכולכם על עונה נהדרת ובכלל על הכל.

אוהב אותכם

אריק

 
חזרה לדף הראשון
והגיע שלב סיכום העונה