כמה מילים לסיכום עונת 2007/2008

כשבאתי לאמן בעירוני בת-ים בתחילת העונה, בחלומות הכי ורודים שלי לא תיארתי לעצמי שחודש לפני סוף הליגה אנחנו כבר נהיה בים. לא בגלל שלא הצלחנו לעלות אלא בגלל שהבטחנו את העלייה לליגה הארצית, כאשר היריבה שלנו היא הפועל קטמון שנדחפת עם כסף גדול, שחקנים רבים ששיחקו בליגות הגבוהות, מאמן שאימן בליגה גבוהה, צבא של אלפי אוהדים, ותקשורת תומכת, מפרגנת ודוחפת. ידעתי שאבנה קבוצה טובה שתאבק בצמרת, אבל סוף העונה הייתה כל כך מתוקה שקשה לתאר זאת במילים. עבודה של שנה והקבוצה מעפילה לליגה הארצית.

זה הזמן להודות לכל מי שעזר לי לנצח על העונה המופלאה הזו: שלומי לחיאני ראש עיריית בת-ים שכמו בעלייה הראשונה מליגה ב' לליגה א' תמך ועודד את הקבוצה. עמי בלולו יו"ר הקבוצה שהוא גם האוהד מספר 1 של הקבוצה, יוסי אלקובי מנכ"ל הקבוצה שהצטרף בתחילת העונה ונתן לנו את השקט. לא יודע איך העונה הייתה מסתיימת בלעדיו, יעקב מור רל"ש עיריית בת-ים שהיה בכל מקום שהיו צריכים אותו, גבי בן חיים איש הלוגיסטיקה של הקבוצה ששימש גם כמנהל הקבוצה , יוסי חנונה המעסה שהוציא את השחקנים מפציעות וטיפל בהם במסירות והכי חשוב במקצועיות, רמי סרוסי מנהל האיצטדיון שעזר בכל דבר, רובי מור שעזר בתחילת הדרך, איריס דיין הפקידה החייכנית ולידיה מהמזנון שפינקה אותנו בנקניקיות, ארטיקים ושתייה. ואחרונים חביבים לאוהדים היקרים שליוו אותנו גם למשחקי החוץ, באו לאימונים לתמוך, השקיעו שעות בהכנת עזרי עידוד וכל זאת ללא שום תמורה ומאהבה גדולה לקבוצה.

 

ואלו שמות השחקנים שנטלו חלק בעלייה ההיסטורית של קבוצת עירוני בת ים לליגה ארצית לפי סדר האלף-בית:

אלעד כהן, אריאל אדרי, בני שרקט, גיא אפשטיין, גיא סבח, דודי ביטרן, דורון רוזינקוביץ, דור דמרי, יאיר חבזה, יגאל אלקסלסי, יובל פילוס, יניב סבג, יניב עמיאל, מומו בן ניסן, מוסא בן חיים, מוש משען, משה אסולין, סהר לארי , עדי שקרוקה, עידן אברהם, ערן אגם, צ'רלי פרץ, קובי וקנין, רון למל, רמי לוז, שלומי טיירי

מעל כולם חובה לציין את עזרתו ותמיכתו של ראש העיר שלומי לחיאני. כמו בעלייה הראשונה מליגה ב' לא' גם עתה תמך ללא הרף בקבוצה ויש לו הרבה מניות בהצלחה.

מסר לכל הקבוצה  

היה לי הכבוד והמזל לאמן חבורת שחקנים וגברים כמוכם.  

חרטנו על דיגלנו את הדבר הכי יפה בכדורגל וזו ההתקפה.

היינו קבוצה התקפית שהבקיעה הרבה שערים. ניסינו ליהנות מהכדורגל גם ברגעים היותר קשים ומכריעים של העונה. זו הסיבה גם שעלינו ליגה, ידענו לחייך גם במצבים הקשים. לחץ , צעקות, קללות וכד' לא מוסיפים אלא מזיקים. זו דרכי בכדורגל וכך זה יימשך כל עוד אני אעמוד על הקווים. מקווה שלמדתם את המסר הכי חשוב שהסבלנות, השקט הרוגע והחיוך מנצחים בסוף את חוסר הסבלנות הלחץ והפרצוף החמוץ..

ניסיתי לתת לכם את ההרגשה שכדורגל זה כיף גם לפני משחקים חשובים ובטח באימונים. לאימון ולמשחק באים קודם כל ליהנות וכאשר תיהנו באימונים ובמשחקים התוצאות יבואו כבר מאליהן.

אני יודע שבמשך העונה היו שחקנים שחשבו שמגיע להם לשחק יותר ואולי בצדק. מה שחשוב מבחינתנו זו העובדה שהקבוצה עלתה ליגה, כי הקבוצה היא מעל הכול.  כול אחד תרם את חלקו אם יותר ואם פחות והגדולה שלנו שכולם הבינו את זה. האווירה הייתה נהדרת וגם המון  פרגון מאלה ששיחקו פחות. זה היה סוד ההצלחה האמיתי שלנו.

אני מתנצל בפני מי שחשב שמגיע לו לשחק יותר. שיקוליי היו מקצועיים בלבד ואני שלם איתם גם אם ייתכן שטעיתי פה ושם, ראיתי רק את טובת הקבוצה לנגד עיני.

 תודה לכולם על עונה קסומה ונהדרת שתיזכר לעד .

עירוני בת-ים בליגה הארצית !!!       יששששששששששששששששששששששש

אוהב אתכם

אריק

 
חזרה לדף הראשון
והגיע שלב סיכום העונה