סובוטואה

 

בנות...תשמעו משפט : " בנים הם כמו אוטובוס תמיד יבוא עוד אחד ".

אני רוצה שניה להתעכב על זה. מה זה אומר ? חשבתי שכל השנים אתן מחכות לאביר על הסוס הלבן אבל לא, אתן מחכות לאוטובוס הנכון. התחנה שאליה אתן רוצות להגיעה היא כנראה חתונה. לפעמים צריך לקחת מספר אוטובוסים כדי להגיע לתחנה. כדי להגיע לתחנה את לוקחת אפילו אוטובוס בלי מזגן צפוף ועושה הרבה מאוד סיבובים. יש כאלו אפילו שרואות את האוטובוס בתחנה ורצות אחריו, דופקות לו על הדלת כדי שיפתח להם את הדלת. תירגעו בנות.

עולות לי מספר שאלות בנקודה זו.

האם בחורה עם חופשי חודשי היא שרמוטה ?

האם בחורה שנוסעת במוניות לא תתחתן לעולם ?

ומה מוניות שירות אומרות ?

אוטובוס אקורדיון, האם גודל כן משנה ? אז יש לו שלושה פתחים !

הדמיון שלי לא כל כך מפותח לגבי הדו-קומתיים.

לפעמים את עולה על אוטובוס ויורדת אחרי תחנה אחת כי הבנת שזה לא האוטובוס שחשבת. הבנת שהאוטובוס הזה לא יוביל אותך לתחנה שאת רוצה. יש כאלה שלוקח להן יותר מתחנה אחת להבין את זה. לפעמים זה נגמר כי סתם צפוף, או אין מזגן. יש את אלה שרואות אוטובוס חדש, עם מיזוג, כמעט ריק, וישר עולות עליו בלי שאכפת להן לאן הוא נוסע. רק שייקח אותם אפילו עד התחנה האחרונה הן כבר ימצאו אחר כך את הדרך חזרה.

לעיתים האוטובוס מוריד אותך מבלי שאת רוצה. כי עלית בלי כרטיס, או התחצפת לנהג, או שהנהג תפש שהוא לא מגיע לאן שביקשת.

השאלה היא מה אתן מעדיפות. האם אוטובוס של דן? הוא בין-עירוני, כחול, מעשן לפעמים אך מחוספס. או אגד? בין-עירוני, אדום, נהג לבוש עניבה, ממוזג לרוב ומגיע כמעט לכל מקום. או בכלל אתן מעדיפות חברות פרטיות?

יש תקופות שכל שניה עובר אוטובוס ששואל אותך אם את רוצה לעלות. יש תקופות שאיך שאת יורדת מאוטובוס אחד, אוטובוס אחר כבר מגיע בדיוק מתאים. אילו התקופות הכי טובות. את מרגישה את עצמך בעננים, הרמזורים מחיכיים לך, אפילו האנשים בחוץ מחיכיים. את שמה רגליים על המושב ממול והנהג לא אומר כלום. את מדליקה סיגריה, פותחת חלון ומקשיבה למוזיקה. אחלה תקופה.

אבל פתאום יובש. פספסת את האוטובוס. וכבר עברו הרבה זמנים ושום אוטובוס לא עבר בסביבה. ואז את מוצאת את עצמך עולה על כל אוטובוס מאפן כדי להתקדם קצת, ולא להרגיש תקועה באותה תחנה.

אני לא יודע מה גרוע יותר, לעלות על אוטובוס דחוס, ללא מזגן, ישן ושלא מוביל אותך לשום מקום או למצוא את עצמך מפספסת את האוטובוס האחרון.

תכלס בנות, בנים הם לא אוטובוס כמו שבנות הן לא דגים בים ( אל תתנו לי להתחיל להיכנס לזה ).

וטיפ קטן לסיום, בנות כדאי שתנסו פעם את התחנה המרכזית יש שם ערמות של אוטובוסים בכל הגוונים, והחברות, חדשים וישנים,מעשנים יותר ומעשנים פחות, עם מזגן ובלי, ולכל כיוון.

 

מאחל לכם אוטובוס שייקח אתכן לתחנה.

 

לא לעלות יותר !!!!!!!!!!!!