חוזה נישואין

 

 

 

אני, האשה החתומה למטה מקבלת עלי את הכתוב בחוזה נישואין זה:

 

1.       במקרה הלא ייתכן שלא אחווה אורגזמה לאחר שהתגלגלת עלי, שיכור כלוט, והתחלת ל"פמפם" במשך 5 דקות שלמות, בעודך מחרחר כאדם זקן עם סרטן בריאות, אני אזייף אחת.

 

1.1.             בכדי שלא תרגיש בזיוף אשתמש בביטויים כמו: "אז, כך מרגיש זיון גדול מהחיים" ואיילל כמו חתול אשר תוקעים בו סיכות ומחטים שוב ושוב.

 

1.2.             אני בחיים לא אבקש יותר FORPLAY.

 

2.       אני מבינה לגמרי שתפקיד האישה בכל מערכת יחסים הוא לקבל את האשמה בכל דבר, אז כאשר אתה דופק לעצמך עם פטיש על האצבע או שקבוצת הכדורגל שלך מפסידה, אני מסכימה שבעקבות משוואה מדעית בלתי ניתנת לתפיסת אישה, זוהי אשמתי, אפילו אם אינני או לא הייתי שם.

 

3.       בכל הזדמנות שאפגש אם חברותי, לערב בנות, אספר להם שאתה מצוייד יותר טוב מיאק מגודל ואפילו פיל היה מתגאה באזור חלציים כמו שלך.

 

3.1.             אני אציין לעיתים תכופות כמה טוב אתה במיטה וכמה זמן אתה מחזיק מעמד.

 

3.2.             ואני גם אציין זאת בפני חבריך, פעמים רבות.

 

4.       לאחר המין (שאני לעולם לא אכנה בשמות גנאי כמו "התעלסות" או "לעשות אהבה"), לא אצפה ממך לחבק אותי במשך שעות עד שתירדם לך היד, ובנוסף על כך לא אתן לשערי להפריע לך ע"י כך שהוא ייגע לך בפנים.

 

5.       במיטה, אהיה להוטה לנסות כל תנוחה חדשה שרק תעלה על דעתך, במיוחד תנוחות בהן אני עושה את כל העבודה ואתה רק שוכב ונהנה.

 

6.      אני אתחקר את החברות שלי ללא הפסק, ואודיע לך אם לאחת מהן יש נטיות בי-סקסואליות. ואז אזמין אותה לארוחת ערב ואחביא את מפתחות הרכב שלה כך שהיא תאלץ להשאר ללילה.

 

7.       אני מבטיחה להתאמן בחדר כושר, לפחות שעתיים בכל יום, בכדי לשמור בשבילך על גוף חטוב וסקסי, למרות שלכרסך, מרוב בירות ומנגלים, יש מימדים של בטן בחודש התשיעי להריון.

 

8.       אני מבטיחה לעולם לא להזכיר את "נדידת השיער הגדולה, מהראש לגב" ו/או את העובדה שראשך דומה למלון.

 

9.       אני מבטיחה לגלח כל ס"מ אפשרי בגופי, ובנוסף לאהוב את זיפי זקנך במהלך סוף השבוע.

 

10.   אחרי שניפרד, לעולם לא אשכב אם אף אחד מחבריך או עמיתך, או אנשים שפגשת או שתפגוש בעתיד. וכאשר גבר יתחיל איתי, אודיע לו חגיגית כי "היית הכי טוב ואני לא מוכנה להיות עם אף גבר אחר".

 

11.   אני מבינה כי כל החפצים המכניים, כמו מכוניות, מחשבים, משחקים ושלטים הם מעבר להבנתה של אשה. ואני רק אעשה מעצמי צחוק, בנסיון להשתמש בהם. לכן אתה אחראי על כל הדברים המכניים.

 

11.1.          החפצים המכניים הבאים הם היוצאים מהכלל: מגהץ, מכונת כביסה ומייבש, תנור, כיריים, מקרר, פח אשפה, שואב אבק, חיתולים ושירותים.

 

 

 

 

 

אני הח"מ מצהירה בזאת כי אני מאוזנת בנפשי בשעה שאני חותמת על חוזה נישואין זה.

 

(על החתום ______________________ אשה).